تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : 87129

انتشار اوراق با استفاده از ظرفیت های بازار پول و سرمایه

با ابتکار تامین سرمایه تمدن صورت گرفت
برای اولین بار در بازار سرمایه کشور عرضه صکوک مرابحه 535 میلیارد تومانی شرکت صنایع آلوم رول نوین با استفاده از ظرفیت های مشترک شبکه بانکی و بازار سرمایه در جهت ضمانت اوراق توسط شرکت تامین سرمایه تمدن منتشر می شود .
انتشار اوراق با استفاده از ظرفیت های بازار پول و سرمایه
به گزارش زیست آنلاین،به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه  شرکت تامین سرمایه تمدن ، در راستای حمایت از تولید و با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت صنایع آلوم رول نوین (سهامی خاص) به مبلغ 535 میلیارد تومان از روز شنبه مورخ 1402/06/11 به مدت سه روز کاری در نماد آلوم رول66 عرضه عمومی می گردد.

صکوک مرابحه شرکت صنایع آلوم رول نوین جهت تامین سرمایه در گردش به منظور تامین مواد اولیه توسط شرکت تامین سرمایه تمدن از طریق فرابورس ایران عرضه می‌گردد.

این اوراق 4 ساله و با نرخ 23 درصد می‌باشد که اقساط آن هر سه ماه یک‌بار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌گردد.

بانک توسعه تعاون ضامن بخشی از این اوراق به مبلغ 135 میلیارد تومان بوده و 400 میلیارد تومان مابقی از طریق توثیق پرتفویی از سهام شرکت‌های نورد آلومینیوم و آلومینیوم ایران ضمانت شده است.

همچنین، پذیره‌نویسی و بازارگردانی اوراق بر عهده شرکت تامین سرمایه تمدن است و عامل فروش آن شرکت کارگزاری تامین سرمایه می‌باشد.
https://zistonline.com/vdcgyq97.ak9ux4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما