•  
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۸۰۳۷۱

در پی وقوع سیل اخیر

هیچ بحرانی در حوزه برق ایجاد نشده است


شرکت توانیر در پی وقوع سیل در برخی نقاط کشور، با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد: هیچ بحرانی در حوزه برق وجود ندارد.

به گزارش زیست آنلاین، در پی وقوع سیل در برخی نقاط، شرکت توانیر اطلاعیه‌ای صادر کرد. دراین اطلاعیه که به منظور ایجاد اطمینان خاطر هموطنان و اطلاع رسانی از آخرین وضعیت برقی مناطق درگیر سیل صادر شده، آمده است:

بدینوسیله به اطلاع هموطنان عزیز، می‌رساند در پی بارش‌های شدید و وقوع سیل در برخی نقاط کشور، پرسنل صنعت برق در سراسر کشور، در آمادگی کامل به سرمی برند؛ لذا با تاکید بر اینکه با تلاش همکاران اجرایی صنعت برق، درحال حاضر هیچ گونه بحرانی در حوزه برق وجود ندارد، موارد ذیل به منظور ایجاد  اطمینان خاطر هموطنان گرامی اعلام می‌گردد:


۱- با شروع بارش شدید باران  در استان لرستان، برق تعداد ۱۷۰ روستا قطع شد که بلافاصله با ورود اکیپ‌های عملیاتی، برق بیش از ۹۰ روستا در کمتر از سه ساعت وصل شد.


به گزارش برق نیوز، خاطرنشان می‌گردد که هم اکنون برق حدود ۷۷ روستا در این استان قطع است که این روستا‌ها بیشتر در مناطق بسیار سخت گذر قرار دارند که به دلیل وقوع سیلاب، راه دسترسی آن‌ها نیز تخریب شده است و نیرو‌های عملیاتی برق مترصد بازگشایی مسیردسترسی توسط ارگان‌های ذیربط جهت وصل برق این روستا‌ها هستند.


۲- خوشبختانه در استان کهگیلویه و بویر احمد تمام مشکلات برقی در روستا‌های گرفتار در سیلاب رفع شده و همه مناطق برقدار است.


۳- دراستان گلستان نیز تنها برق دو روستا به دلیل نداشتن راه دسترسی و رانش زمین قطع است که بلافاصله پس از ایجاد امکان دسترسی نسبت به اصلاح شبکه و تامین برق این دو روستا نیز  اقدام خواهد شد.


۴- در  شهر شیراز نیز تنها برق برخی نقاط  "محدوده دروازه قرآن"  به منظور اجرای عملیات امداد بدون خطر و حفظ ایمنی مردم عزیز و جلوگیری از برق گرفتگی احتمالی، به صورت دستی  قطع شد که در این خصوص نیز همکاران صنعت برق پس از حصول اطمینان از عدم وجود مشکل برای شهروندان، نسبت به وصل برق اقدام نمودند و در حال حاضر شرایط برق در شیراز کاملا عادی می‌باشد.

در پی وقوع سیل بحرانی در حوزه برق ایجاد نشده است


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

jyane construction