انرژی
کد مطلب: 84059
19:09
17 فروردین 1400

لامپ خورشیدی

سیستم نورپردازی خورشیدی یک راه حل بسیار مطمئن برای تامین روشنایی خانه و صنایع می باشد. لامپ خورشیدی با استفاده از نور خورشید کار می‌کند و سهولت نصب این چراغ به شما کمک می‌کند که در هر مکانی قابل نصب باشد، این لامپ‌ها بدون نیاز به اینورتر مستقیما از باتری روشن می‌شوند.

به گزارش زیست آنلاین، سیستم نورپردازی خورشیدی یک راه حل بسیار مطمئن ، ایمن و مقرون به صرفه برای خانه و صنایع است. لامپ خورشیدی با استفاده از نور خورشید کار می کند، سهولت نصب این چراغ به شما کمک می کند که در هر مکانی قابل نصب باشد، این لامپ ها بدون نیاز به اینورتر مستقیما از باتری روشن می شوند. سیستم های نورپردازی خورشیدی شامل ماژول های خورشیدی ، باتری چرخه عمیق ، لامپ های فلورسنت فشرده و سیم و سخت افزار مورد نیاز برای تنظیم سیستم می باشد. سیستم های خورشیدی به عنوان منبع انرژی در نقاط دورافتاده ، جایی که وسایل فعلی برای دستیابی به برق وجود ندارد (ایستگاه های ارتباطی ، ذخایر جنگل ، سایت های اردوگاه ، جوامع روستایی و غیره یا به عنوان منبع مستقل در جریان قطع برق) کاربرد دارد.

مزایای چراغ خورشیدی

استفاده از نور خورشید به صورت هدفمند و ذخیره سازی آن، باعث ایجاد دسترسی به منبع نامحدودی است که آلودگی به دنبال ندارد و مزیت‌های بسیاری در مقایسه با سایر منابع انرژی دارد. از مزایای تامین برق با انرژی خورشیدی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

انرژی خورشیدی با محیط زیست سازگار است

از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است

انرژی خورشیدی یک منبع نامحدود است

به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند

قابل پیاده سازی در بسیاری از تاسیسات است.

لامپ خورشیدی

رایج‌ترین کاربرد لامپ های خورشیدی در روشنایی جاده روستایی، زمین‌های کشاورزی، انبارها، درگاه‌ها و حیاط‌ها، نورپردازی در منازل مسکونی، اقامتگاه‎ها و هتل‌ها، مناطق معدنی و نقاط خارج از دسترس سیستم برق رسانی، روشنایی در پارک، ویلا، باغ و باغچه شخصی، منبع روشنایی در جاده‌های شهری و فرعی، نورپردازی در زمین‌های ورزشی و فضای بیرونی موزه‌ها، بیمارستان‌ها و مدارس، چراغ خیابانی و معابر، کمپینگ می باشد./برق نیوز


اخبار مرتبط
همرسانی
لینک کوتاه:برچسب ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.