انرژی
کد مطلب: 84058
19:00
17 فروردین 1400

برق خورشیدی مسافرتی

سیستم‌های خورشیدی مسافرتی راهکاری مناسب برای روشنائی در کمپینگ و مسافرت‌های طبیعتگردی می‌باشد. به هنگام سفر که دسترسی به برق شبکه وجود ندارند، سیستم قابل حمل خورشیدی با قابلیت کاربرد بالا و عملکرد با ثبات گزینه مناسبی برای تامین برق می‌باشد.

به گزارش زیست آنلاین، سیستم‌های خورشیدی مسافرتی راهکاری مناسب برای روشنائی در کمپینگ و مسافرت‌های طبیعتگردی می‌باشد. این دستگاه شامل یک منبع تامین توان جریان مستقیم (DC) به همراه باتری داخلی و مدار شارژ خورشیدی می‌باشد که باتری داخلی این دستگاه را می‌توان با برق شهر یا با استفاده از پنل خورشیدی شارژ نمود. این دستگاه با خروجی‌های AC و DC پاسخگوی نیاز به روشنایی در نقاط فاقد شبکه برق می‌باشند. میزان ذخیره انرژی الکتریکی این دستگاه از طریق اتصال باتری بیرونی قابل افزایش است. این سیستم قابل حمل، پکیج کوچکی از سیستم برق خورشیدی مستقل از شبکه است.
 

مزایای ویژه این دستگاه عملکرد با ثبات و سازگاری بالا با مناطق آب و هوایی مختلف، نصب آسان و بازده بالا مناسب عشایران و افراد طبیعت گرد، کوهنوردان که به هنگام سفر دسترسی به برق شبکه ندارند، قابلیت کاربرد بالایی دارد. از آنجا که صفحات خورشیدی بطور مدام انرژی تولید نمی‌کنند، این سیستم‌ها معمولا نیازمند یک منبع ذخیره سازی انرژی نظیر باتری هستند. در این سیستم‌ها از یک اینورتر (در صورت نیاز) برای تولید جریان AC و یک شارژکنترلر برای جلوگیری از شارژ و تخلیه بیش از اندازه باطری استفاده می‌شود.


مشخصات پکیج قابل حمل خورشیدی

باتری

نشانگر میزان شارژ باتری

نشانگر وضعیت پنل خورشیدی

درگاه خروجی کالیبره شده مناسب برای شارژ انواع تلفن همراه

درگاه خروجی ۱۲ ولت

کلید ON/OFF برای افزایش عمر باتری در هنگام اتصال پنل و یا دستگاه‌های جانبی

سیستم‌های خورشیدی قابل حمل با داشتن مزیت‌های زیر گزینه مناسبی برای مسافرت تبدیل کرده است:

عمر طولانی پنل‌های خورشیدی

استفاده راحت و راه اندازی ساده

وزن کم

قابل حمل

مقرون به صرفه/برق نیوز


اخبار مرتبط
همرسانی
لینک کوتاه:برچسب ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.