تاریخ انتشار :جمعه ۳۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب : 86763
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در حوزه هوشمندسازی جایگاه‌های CNG در سال‌های گذشته با ناکامی مواجه شدیم، اما با مطالعه ویژه‌ای که اخیرا انجام شد، شرکت دانش‌بنیانی در این زمینه اقدام خواهد کرد.
احیای طرح هوشمندسازی جایگاه‌های CNG
احیای طرح هوشمندسازی جایگاه‌های CNG
به گزارش زیست آنلاین، علی‌اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در آیین انعقاد پنج تفاهم‌نامه میان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در جهت شناسایی و به‌کارگیری توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام کرده و باتوجه به شرایط موجود درصدد انتخاب این شرکت‌ها برآمده است.

وی به توانایی شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش‌هایی همانند جایگاه‌های سی‌ان‌جی، استفاده از تکنولوژی آنها در سامانه‌های سوخت، جایگاه‌های عرضه سوخت و ... اشاره کرد و افزود: امیدواریم با انعقاد تفاهم‌نامه میان این شرکت‌ها و حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد بتوانیم همسو با فرمایشات رهبری و شعار سال از فرآیند این شرکت‌ها به بهترین نحو بهره‌برداری کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تصریح کرد: در حوزه هوشمندسازی جایگاه‌های CNG در سال‌های گذشته با ناکامی مواجه شدیم، اما با مطالعه ویژه‌ای که اخیرا انجام شد، شرکت دانش‌بنیانی در این زمینه اقدام خواهد کرد؛ این اقدام در 2 جایگاه به‌صورت آزمایشی اجرا خواهد شد و در صورت موفقیت در تمامی جایگاه‌ها انجام می‌شود.

نژادعلی اظهار کرد: ارتقاء کیفی در سامانه هوشمند سوخت نیز مورد توجه است که تست آزمایشگاهی انجام شده است.

وی تصریح کرد: از وظایف ذاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تامین فرآورده از مبادی، ذخیره‌سازی در مخازن و توزیع به مشتریان عمده و جز است؛ از این رو باید عنوان کرد که فرآیند توزیع 250 میلیون لیتر فراورده اصلی در حوزه‌های مختلف بر اساس زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در حال انجام است.
https://zistonline.com/vdcjtaeo.uqemmzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما