کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ساتبا اعلام کرد؛

فراخوان سرمایه گذاری جهت اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تهران

20 ارديبهشت 1401 ساعت 16:38

سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی در راستای سرمایه گذاری جهت اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تهران و جایگزینی با لامپ های کم مصرف LED فراخوانی صادر کرد.


به گزارش زیست آنلاین، به نقل از سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره وری انرژی، این سازمان در راستای سرمایه گذاری جهت اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تهران و جایگزینی با لامپ‌های کم مصرف LED فراخوانی صادر کرد.

در این فراخوان آمده است: پیرو اعلام فراخوان عمومی اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی با استفاده از ظرفیت آئین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی و محیط زیست مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ و براساس آئین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست مصوب شورای عالی انرژی و دستورالعمل اجرایی آن، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) به عنوان دبیرخانه بازار مذکور از همه علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای مشارکت در امر سرمایه گذاری در طرح روشنایی معابر شهر تهران با مشخصات زیر دعوت به عمل می‌آورد.

فراخوان سرمایه گذاری جهت اصلاح روشنایی معابر کلانشهر تهرانمتقاضیان می‌توانند پیشنهادات خود را به صورت مکتوب تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ به این سازمان ارسال کنند.

فرم فراخوان را از اینجا می‌توانید دریافت کنید.


کد مطلب: 86380

آدرس مطلب :
https://www.zistonline.com/news/86380/فراخوان-سرمایه-گذاری-جهت-اصلاح-روشنایی-معابر-کلانشهر-تهران

زیست آنلاین
  https://www.zistonline.com