•  چهار شنبه ۲۲ آذر۱۳۹۶ , ساعت ۰۲:۳۳ ب.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۶۴۵۷

جهان در مقابله با تغییرات اقلیمی شکست خورده است


رئیس جمهوری فرانسه گفت: جهان در مقابله با تغییرات اقلیمی در حال شکست خوردن است.

به گزارش زیست آنلاین، امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در ارائه گزارش ارزیابی از مقابله جهانی با تغییرات اقلیمی به تعدادی از رهبران جهان و مدیران شرکت‌ها اظهار کرد: ما در حال شکست خوردن هستیم.

مکرون افزود: جهان با سرعت کافی در حال حرکت نیست و لازم است دست به کاری بزنیم. همچنین باید به دنبال احیا و قدرت بخشیدن دوباره به "تلاش جمعی" باشیم که تابستان امسال با تصمیم ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در عدم پذیرش توافق اقلیمی پاریس، تضعیف شد.

مکرون با بیان اینکه جهان در جنگ با تغییرات اقلیمی در حال شکست خوردن است بر فازهای جدیدی در مقابله با گرمای جهانی تاکید کرد.

همچنین موسسات مالی خصوصی و دولتی متعهد شده‌اند تا در جهت حرکت به سمت اقتصاد سبز سرمایه گذاری کنند و سرمایه‌گذاران بر تقویت فشارها در جهت به کارگیری استراتژی‌های مناسب و بی خطر به لحاظ زیست شناختی برای حل این مشکل تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، همچنین روز گذشته (سه شنبه) کمیسیون‌ اروپا از اختصاص بودجه‌ای ۹ میلیارد یورویی برای ایجاد شهرها، انرژی و کشاورزی پایدار در آفریقا و کشورهای مجاور اتحادیه اروپا خبر داد.

 

 


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟




انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا