•  سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۰۲:۰۰ ب.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۴۸۶۳

وزش باد شدید در تهران


مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی سه روز آتی کشور را تشریح کرد و گفت: برای تهران امروز(۲۵مهر) وزش باد شدید پیش بینی‌ می‌شود.

به گزارش زیست آنلاین، احد وظیفه اظهار کرد:سامانه بارشی که از روز گذشته عمدتا در سواحل شمالی و برخی نقاط شمال غرب کشور سبب بارش باران، رعد وبرق ، وزش باد و در این نواحی و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی سبب کاهش دما شده بود، امروز(۲۵مهر) در شرق مازندران، گلستان ، خراسان شمالی و ارتفاعات خراسان رضوی فعال است که به تدریج از میزان فعالیت بارشی این سامانه کاسته می‌شود.

وی ادامه داد: کاهش دما در صبح چهارشنبه (۲۶مهر) در شمال شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های البرز شرقی و مرکزی محسوس است همچنین با عبور موج ضعیف‌ تراز میانی جو از اوایل امشب و فردا بارش‌های پراکنده در برخی نقاط خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب اصفهان و ارتفاعات شمالی فارس پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اضافه کرد:امرو وزش باد شدید در استان‌های تهران، قم، سمنان،شمال یزد، برخی نقاط استان‌های اصفهان، خراسان شمالی و خراسان رضوی پیش بینی می‌شود که در برخی مناطق با گرد و خاک همراه است همچنین دریای خزر نیز امروز و فردا مواج خواهد بود.

وظیفه در پایان گفت: برای تهران در روز چهارشنبه (۲۶مهر) آسمانی‌ صاف گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۹و ۹ درجه سانتیگراد و در روز پنج شنبه(۲۷مهر) نیز آسمانی صاف گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۲۰ و۱۰ درجه سانتیگراد پیش بینی‌ می‌شود.

 

 

 


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
jyane construction
دوازدهمین کنفرانس بین المللی انرژی
نانوسینا