•  دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۰ ب.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۲۴۱۶

۱۵ میلیارد ریال به بازسازی ساحل رودخانه دز اختصاص یافت


معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دزفول گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار به بازسازی خسارت های وارده به ساحل رودخانه دز بر اثر سیلاب فروردین ۹۵ اختصاص یافت.

به گزارش زیست آنلاین، عبدالحسین پوررکنی اظهار کرد: این اعتبار برای بازسازی بوستان های ساحلی دز از جمله بوستان ها دولت، علی کله، رعنا و علی مالک هزینه می شود.

وی افزود: با این اعتبار، بخش ها و مسیرهای آسیب دیده ناشی از سیل فروردین پارسال ترمیم خواهند شد.

پوررکنی همچنین در خصوص اقدام صورت گرفته برای جبران بخشی از خسارت وارده به روستائیان شهرستان دزفول ناشی از طغیان رودخانه دز گفت: به منظور جبران بخشی از خسارت وارده تسهیلاتی تا سقف ۳۰ میلیون ریال با بهره چهار درصد به روستائیان بخش های مرکزی و چغامیش دزفول پرداخت شد.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دزفول در ادامه مجموع تسهیلات پرداختی در این راستا تاکنون را بالغ بر دو میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: امسال نیز قرار است اعتباری در قالب پرداخت تسهیلات بانکی کم بهره به خسارت دیدگان سیل بخش سردشت و شهیون پرداخت شود.

طغیان رودخانه دز در اواخر فروردین ماه پارسال به بخش کشاورزی، مناطق روستایی، دامداران و همچنین زیر ساخت های گردشگری دزفول در ساحل رودخانه دز بعضا تا ۱۰۰ درصد خسارت وارد کرد.

 

منبع: مهر

 


 اخبار مرتبط:  

 برچسب ها:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
jyane construction
نانوسینا