•  پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۰۳:۳۰ ب.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۲۰۷۲

جذب 60 میلیون یورو سرمایه خارجی در بخش تجدیدپذیر گیلان


مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان از سرمایه‌گذاری 60 میلیون یورویی توسط سرمایه گذار خارجی برای احداث نیروگاه تجدیدپذیر در استان گیلان خبر داد.

عظیم بلبل آبادی در دومین جلسه کارگروه برق و انرژی در مدیریت بحران و پدافند غیرعامل استان گیلان از سرمایه‌گذاری 60 میلیون یورویی توسط سرمایه‌گذار خارجی دردر انرژی های تجدیدپذیر در  استان گيلان خبر داد.


وی مهم‌ترین اولویت شرکت در سال 96 را احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر عنوان کرد و گفت: از جمله اقدامات شرکت در این زمینه استفاده از پتانسیل‌های استان جهت احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر است چرا که پتانسیل انرژی بادی بیش از 3000 مگاوات در استان گیلان وجود دارد.

بلبل آبادی  ادامه داد: شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان مقدمات و زمینه لازم برای سرمایه گذاری را برای شرکت‌های خارجی فراهم کرده است و همه چیز آماده است و تنها محدودیت موجود، وضعیت زمین است که با حل آن، امیدواریم کلنگ احداث اولین نیروگاه تجدیدپذیر در استان گیلان با سرمایه خارجی فراهم شود.

وی افزود: این فرصت خوبی برای استان گیلان است و سرمایه گذاری توسط شرکت‌های خارجی به میزان 60 میلیون یورو فراهم شده که نباید این فرصت مهم را از دست بدهیم.
 
 
منبع: پاون

 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا