•  دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۳۰ ب.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۱۸۱۵

حمایت دولت از بخش خصوصی در حوزه گردشگری


مدیرکل میراث فرهنگی تهران با اشاره به تهرانگردی معاون رئیس جمهور با اتوبوس دوطبقه گفت: مسیر برای شرکت‌های تورگردان جهت ورود اتوبوس‌های روز گردشگری جهان هموار شده است و باید تمرکز را بر روی تسهیل امور تورگردانان در دریافت مجوزها و انجام تبلیغات کنیم.

به گزارش زیست آنلاین و به نقل از تسنیم، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی مسیر کاخ سعدآباد تا کاخ نیاوران را با اتوبوس دوطبقه تهرانگردی کرد.

رجبعلی خسروآبادی - مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران در این‌باره گفت: حضور رئیس سازمان در تهرانگردی نشان از توجه و عزم دولت در حمایت از بخش خصوصی در ایجاد گشت‌های شهری دارد.

خسروآبادی گفت: وقت آن رسیده که به توان بخش خصوصی در اجرای گشت‌های تهرانگردی اعتماد کنیم و فقط تمرکز را بر روی تسهیل امور تورگردانان در دریافت مجوزها و انجام تبلیغات کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: دریافت مجوز تردد نخستین اتوبوس دو طبقه تهرانگردی روند اداری پیچیده و سختی داشت ولی بی‌شک مسیر برای سایر شرکت‌های تورگردان برای ورود اتوبوس‌های روز گردشگری جهان هموار شده است.

خسروآبادی توسعه گردشگری شهری را همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان صنعت گردشگری دانست.

 


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا