•  چهار شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۰۱:۱۵ ب.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۶۱۷۸۶

پتانسیل تهران در جذب گردشگران خارجی


یک عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن اعلام رضایت از عملکرد شهرداری تهران، عنوان کرد: تهران ظرفیت آن را دارد که مردم سایر استان‌ها و حتی گردشگران خارجی را جذب کند.

ابوالفضل قناعتی با بیان اینکه اقدامات شهرداری در سال گذشته از 20 نمره 17 می‌گیرد، اظهار کرد: اگر چه باید تمامی حوزه‌ها را به صورت جداگانه ارزیابی کرد، اما می‌توان گفت که مدیریت شهری در کل عملکرد خوبی در سال گذشته داشته است.
وی با اشاره به حوزه گردشگری در شهر تهران گفت: کلانشهر تهران به علت قدمت و البته اقداماتی که مدیریت شهری در زیباسازی آن انجام داده است، شکل و نمای هندسی بسیار خوبی به خود گرفته است و همین امر منجر به جذب گردشگر از سراسر کشور شده است.
 قناعتی به گردشگران خارجی اشاره و اظهار کرد: افرادی که از کشورهای دیگر برای انجام کاری به ایران سفر می‌کنند و اندک زمانی را در کلانشهر تهران به سر می‌برند نیز به دنبال گشت و گذار در محله‌های تاریخی هستند و شهرداری خدمات شایانی را در این زمینه ارائه می‌دهد. تهران نقاط مهم، حساس و زیبایی دارد که گردشگران را به خود جذب می‌کند.

 


 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا