•  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲ , ساعت ۰۷:۳۷ ق.ظ
  •  0 دیدگاه
  •  خبر
  • کد خبر : ۵۷۳۰

یک نسخه خوراکی طلایی برای دوپینگ شادی


بیشتر ما به دلیل عطر قوی و رنگ زیبایش در غذاهایمان زیاد از این ماده استفاده می کنیم اما کمتر با خاصیت نشاط آوری این گیاه آشنا هستیم.

به گزارش زیست آنلاین به نقل از  دکترمن زعفران به دلیل بو و طعم تلخی که دارد محرک بسیار خوبی برای تسکین اعصاب تحریک شده است.

 
بررسی ها نشان می دهد، این گیاه موجب افزایش شادابی، نشاط و سرزندگی در افراد می شود و داروی مناسب برای افزایش عمق خواب بیماران محسوب می شود.
 
گفتنی است، این گیاه در طب سنتی از دیرباز مورد اهمیت بوده و برای درمان بسیاری از بیماران مبتلا به افسردگی مورد استفاده قرار می گرفت.
 
همچنین مطالعات نشان می دهد امروزه در داروهای اعصاب و داروهای بیماران مبتلا به افسردگی این طلای خوراکی را بکار می گیرند تا احساس سرزندگی و نشاط در افراد بوجود آید.
 
پزشکان و روانشناسان توصیه می کنند افراد هر چند به میزان کم باید از این ادویه در غذاهای خود استفاده کنند تا آرامش اعصاب به افراد در دنیای امروزی باز گردد و احساس غم و غصه از میان انسان ها دور شود.

 اخبار مرتبط:  

ارسال نظر:

capcha

 نظرات  

نظرسنجی


به نظر شما سرمایه گذاری جهت ارتقا بهره وری انرژی در کدامیک از بخش های زیر تاثیر بیشتری بر کاهش مصرف انرژی در آینده دارد؟
انجمن مدیریت سبز ایران
نانوسینا